MESH VİNİL

Mesh (Delikli) Branda

Mesh brandalar, lamine vinil brandaların delikli halidir. Büyük ebat cephe kaplamalarda tercih edilmektedir. Büyük ebat baskılarda delikli olması ile rüzgarı içerisinden geçirir ve dayanıklılık gücü daha fazladır. Yırtılma olayı neredeyse çok zordur. Büyük ebat mesh baskılarda genellikle kaynak işlemi uygulanmaktadır.

Mesh vinller, dijital baskı reklam sektöründe en yaygın branda malzemeleri arasında yerini almaktadır. Afiş, cephe germe, pankart gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Mesh baskılarınızın ölçülerinde her hangi bir tarafı 320cm’den büyük ise eğer kaynak işlemi uygulanır. Uygulanan kaynak işlemi yüksek derecede ısı ile yapılmaktadır.

Mesh Branda ile yapılan ürünler, pankart, afiş ve tanıtım amaçlı baskılar, cephe kaplama, Atatürk posterleri veya diğer posterler, siyasi parti liderlerin veya siyasi partilerin reklam amaçları, eğitim kurumları ve diğer resmi kurumlar, totem baskılar, inşaat sektöründe cephe kaplamalar.

Yüksek mukavemetli delikli vinil olan bu malzeme mükemmel ışık geçirgenliği sayesinde öne basılan dijital baskınızın görsel kullanımında harikalar yaratır. Solvent, eco-solvent, latex ve uv dijital baskı makinalarında baskı yapılabilmektedir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

160cm • 320cm

50 mt

Delikli Yüzey

350gr/m2

Beyaz

Mat