ARKASI SİYAH LAMİNE VİNİL

Lamine Blackback Branda

Lamine arkası siyah branda (lamine blackback vinil), geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kaliteli plastik malzemeden imal edilen, maksimum düzeyde dayanıklı olan, üzerinde dijital baskı baskı gerçekleştirilebilen ve bu nedenle özellikle baskı sektöründe yoğun olarak tercih edilen profesyonel branda modelidir. Lamine arkası siyah branda genelde kısa süreli işler için tercih edilmektedir.

Vinil olarak da tanımlanan lamine branda birçok özelliğe sahiptir. Ekonomik fiyatı sayesinde kısa süreli etkinlik, fuar, cephe kaplama gibi işlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Arka yüzeyin siyah olması sebebiyle dış alan ve reklam alanları gibi birçok farklı etkinliklerde arkası siyah lamine brandalara rastlanabilir.

Arkası siyah lamine vinil, lamine blackback vinil olarak da bilinmektedir. Jumbo bobin halinde makineden çıkartılan ürün 50 metrelik boylar halinde rulo yapılır. Sarılma aşamasında yüzey kalite kontrolü de yapılır. Rulolar zarar görmeyecek şekilde paketlenir.

Venezia arkası siyah brandalar, çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Geniş ebatlarıyla çadır, gölgelik gibi alanlarda da kullanılan dökme vinil, dış mekanlarda kullanılabilirlik özelliğiyle de tercih edilen ve kullanım alanı geniş olan bir üründür.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

110cm • 160cm
250cm • 320cm

İstenilen Genişlikte
Kesilebilme İmkanı

50 mt

250gr/m2
400gr/m2

Beyaz

Mat