ARKASI SİYAH DÖKME VİNİL

Dökme Blackback Branda

Dökme arkası siyah branda (dökme blackback vinil), geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kaliteli plastik malzemeden imal edilen, maksimum düzeyde dayanıklı olan, üzerinde dijital baskı baskı gerçekleştirilebilen ve bu nedenle özellikle baskı sektöründe yoğun olarak tercih edilen profesyonel branda modelidir. Dökme branda özenle kullanılması durumunda kalitesini uzun yıllar boyunca koruyabiliyor.

Vinil olarak da tanımlanan dökme branda birçok özelliğe sahiptir. Yüksek performansı sayesinde en zorlu durumlarda dahi maksimum düzeyde dayanıklılık gösteriyor. Arka yüzeyin siyah olması sebebiyle dış alan ve reklam alanları gibi birçok farklı etkinliklerde arkası siyah dökme brandalara rastlanabilir.

Arkası siyah dökme vinil, coated blackback vinil olarak da bilinmektedir. Lamine edilerek değil PVC’nin homojen bir biçimde dökülmesi yöntemiyle üretilir. Jumbo bobin halinde makineden çıkartılan ürün 50 metrelik boylar halinde rulo yapılır. Sarılma aşamasında yüzey kalite kontrolü de yapılır. Rulolar zarar görmeyecek şekilde paketlenir.

Venezia arkası siyah brandalar, çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Geniş ebatlarıyla çadır, gölgelik gibi alanlarda da kullanılan dökme vinil, dış mekanlarda kullanılabilirlik özelliğiyle de tercih edilen ve kullanım alanı geniş olan bir üründür.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

110cm • 160cm
250cm • 320cm

İstenilen Genişlikte
Kesilebilme İmkanı

50 mt

400gr/m2
510gr/m2

Beyaz

Mat