VARAK FOLYO

Gümüş - Altın Ayna Folyo

Venezia varak folyolar, kısa ve orta vadeli promosyon işleriniz için tasarlanmış, gümüş ve altın renk seçimleri ile kaliteli işleri uygun maliyetle yapmanıza yardımcı olur. Varak adıyla bildiğimiz ürün, literatürde genellikle sıcak baskı folyosu olarak geçmektedir.

2 yıla kadar dayanıklılığı olan bu dekorasyon folyoları termal baskıya uygunluğu sayesinde dekoratif etiketler, çeşitli levhalar ve güvenlik çıkarması yapımında daha çok kullanılan bir malzemedir. Varak folyo yapısını katmanlarına göre ayırırsak en üstte; polyester ve benzeri malzemeden üretilmiş yaldızın ısı etkisiyle taşınmasını sağlayan "taşıyıcı varak folyo" bulunur. Taşıyıcı folyo kısmının altında kimyasal maddeler ve pigmentlerden üretilen aslı görüntüyü veren "yaldız tabaka" bulunur. Varak folyo son katmanı ise "reçine" tabakasıdır. Reçine tabakası varak görünümünün baskı yapılan yüzeye tutunmasını sağlar ve görünümü sabitler.

Dekorasyon işleri ve özel tasarımlar gereken işlerde Venezia Varak Folyo ile istediğiniz her mekana değişik bir tarz katabilirsiniz. Kullanım alanları genellikle, mermer, deri, matbaa, dekorasyon, mobilya sektörleridir. Mükemmel ayıklanabilirlik kolaylığı ile plotterde istenilen şekilde kesim yapabilirsiniz. Ofset baskı, serigrafi baskı ve lazer baskıya uygundur.

venezia-varak-folyo-asta-reklam-urunleri-as

VARAK FOLYO ÖZELLİKLERİ

124 cm

50 mt

70 mikron

2 Yıl Dayanıklılık

Altın - Gümüş

Parlak - Fırçalı