ONE WAY VISION

Delikli Dijital Baskı Folyosu

OneWay Vision folyo baskı (delikli folyo baskı) cam folyo baskı olarakta bilinmektedir. Özellikle cam giydirme binalarda tercih edilen uygulama son yıllarda çok kullanılmaktadır. One Way Vision (delikli folyo) ile cephe giydirme uygulandığında gün ışığının gücü nedeniyle içeriyi görmek mümkün değildir, fakat dikkat edilmesi gereken en önemli detay, gece içeride ışık yandığında uygulamanın gözükmeyeceği gibi dışarıdan içeriyi görmenin mümkün olabileceğidir.

Diğer malzemelerde olduğu gibi one way vision (delikli folyo) üzerinde de dijital baskı yapılmaktadır. Asta Reklam'ın kendi markası olan Venezia One Way Vision, 140 mic. kalınlığında, beyaz lamineli, esnek yapışkanlı ürün, eşit oluşturulmuş delikleri sayesinde camdan tek görüş efekti sağlamakta ve otobüs veya metro camlarındaki dekorasyon ve reklam amaçları, alışveriş camları, bina camları uygulamalarında kullanılmaktadır.

Solvent ve Eco-solvent baskı makinelerine uyumludur ve ürünün en büyük avantajı; imajın dışarıdan canlı gözükmesi ile birlikte arkasından herhangi bir engelle karşılaşmadan dışarıyı da rahatlıkla görmeye uygundur.

one-way-vision-venezia-asta-reklam-urunleri-as

VENEZİA ONE WAY VISION ÖZELLİKLERİ

100cm • 126cm
137cm • 152cm

50 mt

140mic PVC Yüzey

140mic Taşıyıcı

Beyaz

Delikli Yüzey

VENEZİA ONE WAY VISION KULLANIM ALANLARI

Cephe Giydirme

Araç Camları

Ofis Camları

Vitrin Camları

Reklam Alanları